Oaza

2017-03-22 00:00:00

UWAGA!!!

Drodzy Goście, Wychodząc naprzeciw Wymaganiom i standardom obecnym na rynku, chcielibyśmy zapewnić Wam komfort spędzania czasu u nas w gospodarstwie. Na chwilę obecną prowadzimy remonty infrastruktury zewnętrznej, ale i wewnątrz przygotowaliśmy coś nowego dla Państwa. Do odnowionej OAZY chcielibyśmy Państwa zaprosić już od września. Zachęcamy do kontaktu i rezerwacji. Za utrudnienia przepraszamy.

2014-03-04 13:35:08

MAPA

Elżbiecin

pozostałe aktualności


Zobacz

Dalsze okolice

Wczasowiczom lubiącym poznawać ciekawe miejsca i zabytki proponujemy również zwiedzenie dalszych okolic województwa świętokrzyskiego:
- Skansen Ziemi Kieleckiej "TOKARNIA"
- najpiękniejsza w Polsce jaskinia - "RAJ"
- największe i jedyne w Polsce Muzeum Zegarów Słonecznych im. Przypkowskich w Jędrzejowie (kolekcja zegarów słonecznych - jedna z największych na świecie) a także pierwsze
w Polsce Opactwo Cystersów założone w latach 1140-49.
- największe w Europie ruiny - zamek Ossolińskich "Krzyżtopór" w Ujeździe.
- najstarszy w Polsce (ok. 600-letni), dąb - "BARTEK" w Zagnańsku, wys. 23 m;
obwód przy ziemi 13,40 m.
- kompleks pałacowo-dworski w Kurozwękach z hodowlą bizonów amerykańskich, stadniną koni; Kościół Kanoników Regularnych (koniec XV w., pierwsza połowa XVII w.), klasztor i pałac.
- Święty Krzyż, Święta Katarzyna (zespół klasztorny Bernardynów XVII-XIX w.), Góry Świętokrzyskie, Łysica - wysokość 612 m.
- zamek królowej Bony w Chęcinach
- dymarki świętokrzyskie - pokaz średniowiecznego wytopu żelaza
- jedyny i niepowtarzalny rezerwat leśny "Białe Ługi"